Sledovat seriál
Reportérka
online

Seriál Reportérka
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Reportérka online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 156 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 503 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 249 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Může nezkušená, ale odvážná holka uspět mezi tvrdými profesionály? Její šance prověří případ smrtelné nehody bohatého restituenta. Tereza Voříšková a Jiří Bartoška v třídílné televizní minisérii příběhů, natočených podle skutečných novinářských kauz investigativního reportéra Josefa Klímy.

Režie: Dan Svátek
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 57 %
Vysíláno na: ČT1

Recenze seriálu Reportérka:

PRVNÍ DÍL : Zatím to špatně nevidím. Myslím, že první díl byl jenom rozjezd a v dalších dílech už to bude celou dobu zábavné. Ale na začátek to vůbec nevypadá špatně a konec mě nalákal na další díly. Hned po shlédnutí jsem si udělal pár poznámek. Co se mi líbilo je to, jak realisticky a zajímavě na mě působí scénář. Dalším plusem byly jisté herecké výkony - exceloval hlavně Bartoška a Plesl. Co mi ale na druhou stranu vadilo byly hlavně ty vnitřní hlasy a monolog na kameru (i během jednání - nechápu). Střih měl režisér ponechat někomu profesionálnějšímu a lepšímu střihačovi. Nevím, proč jim fušuje do řemesla. Vadila mi i kamera, která někdy zabírala obraz až moc zblízka a navíc v naprosto nevhodných scénách. Dál bych vytkl scény s mobilem - vůbec se mi nelíbilo, jak to co si psali, se zobrazilo i na obrazovce - to působilo divně. Myslím, že i ta autonehoda se dala zvládnout líp - konkrétně ve střihu a kameře. Kamera zabírala auto v divných úhlech a to, co jsem vytýkal předloňské Sanitce 2, se stalo i teď... Ale budiž. Celkově to vypadá na velice ambiciózní projekt zobrazující současný stav médií a jak se dají zneužít. Aktuálnost tématu - hlavní plus této minisérie. Prozatím za tři, ale doufám, že příště budu moct vytáhnout hodnocení i výš.
60% Sevcik13

Seznam epizod

vysíláno 26.11. (1) Nad první kauzou - sledovat
vysíláno 3.12. (2) V plamenech - sledovat
vysíláno 10.12. (3) V souboji - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina