Sledovat seriál Pocoyo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Pocoyo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1048 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, rodinný Pocoyo na M2!
  Sledovat Pocoyo online
Žánr:
animovaný, rodinný
Režie:
Guillermo Garcia, David Cantolla, Alfonso Rodriguez
Hrají a postavy:
Stephen Fry (komentátor), Alex Kearns (Pocoyo), Montana Smedley (Pocoyo), Courtney Webb (Jim)
Země:
Španělsko, Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Výuka smíchem

Pocoyo je animovaný seriál o tříletém chlapečkovi, který si rád hraje a zažívá stále nové dobrodružství. Je vždy oblečen celý v modrém, od své modré čepice až po kombinézu. Jeho nejlepšími přáteli jsou Pato, Elly, Loula a Sleepy Bird. Pato je kačer s malým zeleným kloboukem, rád tancuje a zahradničí. Elly je růžová slonice s modrým batohem na zádech. Má ráda sušenky, svou panenku a jízdu na růžové koloběžce. Loula je oranžovožlutý pejsek, věrný společník Pocoya. Sleepy Bird je zelenomodrý ptáček, který toho moc nenadělá, spokojeně si pochrupuje a obvykle létá se zavřenýma očima. Pocoyo má také vozidlo zvané Vamoosh, se kterým může jezdit pod vodou, ve vzduchu či ve vesmíru. Ačkoliv je Pocoyo milým a veselým chlapcem, který je skoro vždy dobře naladěn, dokáže být i velmi sobeckým, frustrovaným, žárlivým a neposlušným kamarádem.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
M2 M2 Archív a všechna videa pořadů televize M2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski