Sledovat seriál Obchod so šťastím online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Obchod so šťastím online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1321 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Obchod so šťastím
  Sledovat Obchod so šťastím online
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Jaroslav Rihák
Hrají a postavy:
Eva Krížiková (Elenka Šťastná), Ján Kroner (Rudi Šťastný), Radoslav Brzobohatý (Karel Bílek), Kristína Svarinská, Tatiana Kulíšková (Erika Šťastná), Alena Pajtinková (Táňa Šťastná)
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2008
Popis:
Základním prostředím příběhů je předměstská čtvrť Novosady se svými původními obyvateli a rodina Šťastných, která vlastní starý obchod se smíšeným zbožím. Stará příměstská lokalita však začíná měnit svůj charakter. Rozšiřuje se o satelitní čtvrti. Nové vily a jejich obyvatelé výrazně promíchaly důvěrnou a trochu starosvětsky ospalou atmosféru původní komunity a přinesli do ní nová témata, konflikty a vztahy.
Hodnocení:
35 %
Sledujte na:
Trojka Trojka Archív a všechna videa pořadů televize Trojka online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski