Sledovat seriál Ajťáci online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ajťáci online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1416 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Ajťáci
  Sledovat Ajťáci online
Žánr:
Komedie
Režie:
Graham Linehan
Hrají a postavy:
Chris O'Dowd (Roy), Richard Ayoade (Moss), Katherine Parkinson (Jen), Noel Fielding (Richmond), Sarah Hadlandová (Margaret), Orla Hannon (matka)
Scénář:
Graham Linehan
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2007-2008
Popis:
V přeplněném a nevzhledném suterénu, hluboko v útrobách budovy Reynholm Industries se skrývají Roy a Moss - pracovníci oddělení informačních technologií, zlořečení i vysmívaní svými bezohlednými kolegy. Jejich život ve světě serverů a protipožárních překážek je násilně přerušen příchodem nového personálního manažera Jen, která toho ví o počítačích asi tolik jako lama (nebo kterýkoliv jiný sudokopytník). Jen nemá zájem pracovat v ubohém suterénu a Roy s Mossem nechtějí jako vedoucího někoho, kdo nerozumí BASICu a nikdy neslyšel o dvojkové soustavě. Časem však přijdou na to, že mít jako vedoucího ženu, může mít i své výhody...
Hodnocení:
85 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko