Sledovat seriál
My všichni školou povinní
online

Seriál My všichni školou povinní
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu My všichni školou povinní online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 400 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Vzpomínáte na svá školní léta s nostalgií, úsměvem či dokonce s nelibostí?
Seriál (1984) ze školního prostředí, ve kterém si učitelé, žáci a jejich rodiče hledají svou životní cestu, na které musí řešit své problémy. Můžeme v něm sledovat příběh nastupujícího učitele Michala Karfíka a jeho vztah s pionýrskou vedoucí Janou, nástup velmi živého žáčka Jirky Olivy do první třídy, kde se setkává s nervově nevyrovnanou učitelkou Hajskou, jeho bratrem Lubošem a jeho první láskou Jitkou Povějšovou, která řeší pubertální žárlivost krádeží, její nejlepší kamarádkou Barčou Hrdinovou, a spoustou dalších se prolínajících osudů z jedné školy.

Žánr: Drama, Rodinný
Režie: Ludvík Ráža
Hrají a postavy: Karel Augusta (pan Hrdina), Jiří Bartoška (Jirí Oliva), Jiřina Bohdalová (Joklová), Vladimír Brabec (Richard Jokl), Věra Galatíková (Libuse Martínková), Jaromír Hanzlík (Filip Povejs)
Scénář: Markéta Zinnerová
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: ČT1 SM ČT1

Seznam epizod

(8) Rozsudek - sledovat
(9) Dárek k vánocům - sledovat
(10) Svátky klidu a míru - sledovat
(11) Viníci - sledovat
(12) Návrat - sledovat
(13) Zvonění na časy - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko