Sledovat seriál Luther online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Luther online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1292 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Luther
  Sledovat Luther online
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Farren Blackburn, Sam Miller, Brian Kirk, Stefan Schwartz, Jamie Payne
Hrají a postavy:
Idris Elba (DCI John Luther), Dermot Crowley (DCI Martin Schenk), Michael Smiley (Benny Silver), Warren Brown (DS Justin Ripley), Ruth Wilson (Alice Morgan), Paul McGann (Mark North)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
Britský psychologický kriminální seriál, v němž je hlavní postavou drsný londýnský detektiv John Luther. Luther pro své vyšetřování využívá netradiční metody. Kromě řešení kriminálních případů se musí vypořádávat i se svými vlastními démony. Honí jej totiž představa, že by mohl být stejně zvrácený a krvelačný jako vrahové, které pronásleduje a dostává do vězení.
Hodnocení:
85 %
Sledujte na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski