Sledovat seriál
Kriminálka Anděl
online

Seriál Kriminálka Anděl
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kriminálka Anděl online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 153 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 449 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Původní seriál TV Nova s názvem Kriminálka Anděl je novým typem českého kriminálního seriálu, který přináší podívanou plnou napětí s moderními obrazovými postupy a představí Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, jež však má i své temné stránky. Každá z epizod seriálu přinese jedno pátrání inspirované skutečnými kriminálními případy. Na oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl pracuje tým celkem pěti hlavních kriminalistů, kteří pátrají po pachatelích nejzávažnějších trestných činů - loupežných přepadení, úkladných i sexuálně motivovaných vražd. Šéfuje mu nejstarší a nejzkušenější Ivan Tomeček. Jeho kolegy jsou nováček Tomáš Benkovský, praktik Oliver Hajn, dokumentarista Rudolf Uhlíř a policejní psycholožka Jana Chládková. Jejich důležitým spolupracovníkem je patolog Karel Benkovský. Celé oddělení řídí vrchní ředitel kriminálky Milan Horký.

Žánr: Krimi
Hrají a postavy: David Švehlík (Tomás Benkovský), Martin Stropnický (Ivan Tomeček), Marek Taclík (Oliver Hajn), Helena Dvořáková (Jana Chládková), Michal Novotný (Rudolf Uhlír), Ladislav Frej (Karel Benkovský)
Rok výroby: 2010-2012
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: Nova

Seznam epizod

Série 3:
vysíláno 4.6. (4) Noční taxi - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська