Seriál Kriminálka Anděl

Sledovat seriál
Kriminálka Anděl
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kriminálka Anděl online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 130 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1343 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Původní seriál TV Nova s názvem Kriminálka Anděl je novým typem českého kriminálního seriálu, který přináší podívanou plnou napětí s moderními obrazovými postupy a představí Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, jež však má i své temné stránky. Každá z epizod seriálu přinese jedno pátrání inspirované skutečnými kriminálními případy. Na oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl pracuje tým celkem pěti hlavních kriminalistů, kteří pátrají po pachatelích nejzávažnějších trestných činů - loupežných přepadení, úkladných i sexuálně motivovaných vražd. Šéfuje mu nejstarší a nejzkušenější Ivan Tomeček. Jeho kolegy jsou nováček Tomáš Benkovský, praktik Oliver Hajn, dokumentarista Rudolf Uhlíř a policejní psycholožka Jana Chládková. Jejich důležitým spolupracovníkem je patolog Karel Benkovský. Celé oddělení řídí vrchní ředitel kriminálky Milan Horký.

Žánr: Krimi
Režie: Róbert Šveda, Peter Bebjak, Dan Wlodarczyk, Jaroslav Fuit, Ivan Pokorný, Jiří Chlumský
Hrají a postavy: Martin Stropnický (Ivan Tomecek), David Švehlík (Tomás Benkovský), Marek Taclík (Oliver Hajn), Helena Dvořáková (Jana Chládková), Michal Novotný (Rudolf Uhlír), Ladislav Frej (Karel Benkovský)
Scénář: Petr Hudský, Roman Oleksák
Země: Česká republika
Rok výroby: 2008-2010
Hodnocení: 64 %

Seznam epizod

Série 2:
(4) Miluj bližního svého - sledovat
(5) Nenávist - sledovat
(6) Otázka víry - sledovat
(7) Kláštěrní tajemství - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko