Sledovat seriál Kriminálka Anděl online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kriminálka Anděl online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi Kriminálka Anděl na Nova!
  Sledovat Kriminálka Anděl online
Žánr:
krimi
Režie:
Jiří Chlumský
Hrají a postavy:
Marek Taclík (Oliver Hajn), David Švehlík (Tomás Benkovský), Jana Pidrmanová (Lída Rysová), Helena Dvořáková (Jana Chládková), Michal Novotný (Rudolf Uhlír), Martin Stropnický (Ivan Tomeček)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2014
Popis:
Původní seriál TV Nova s názvem Kriminálka Anděl je novým typem českého kriminálního seriálu, který přináší podívanou plnou napětí s moderními obrazovými postupy a představí Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, jež však má i své temné stránky. Každá z epizod seriálu přinese jedno pátrání inspirované skutečnými kriminálními případy. Na oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl pracuje tým celkem pěti hlavních kriminalistů, kteří pátrají po pachatelích nejzávažnějších trestných činů - loupežných přepadení, úkladných i sexuálně motivovaných vražd. Šéfuje mu nejstarší a nejzkušenější Ivan Tomeček. Jeho kolegy jsou nováček Tomáš Benkovský, praktik Oliver Hajn, dokumentarista Rudolf Uhlíř a policejní psycholožka Jana Chládková. Jejich důležitým spolupracovníkem je patolog Karel Benkovský. Celé oddělení řídí vrchní ředitel kriminálky Milan Horký.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Nova

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.