Sledovat seriál
Kapitánka Mária
online

Seriál Kapitánka Mária
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Po deseti letech strávených v Římě, se Maria Guerrová vrací domů, kde se zaměstná jako kapitánka policie. Řím se rozhodla opustit zejména kvůli svým dětem, které potřebují více péče. Marie doufá, že práce mimo hlavního města jí umožní být více se svou dcerou a synem. Není to však jediný důvod, proč se tak rozhodla. Před deseti lety jí zemřel manžel, který sloužil jako soudní zástupce pro mladistvé a Marie má stále pochybnosti o příčině jeho smrti.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Hrají a postavy: Andrea Bosca (Tenente Enrico Labriola 4 díly 2018), Carmine Buschini (Filippo Gravina 4 díly 2018), Francesco Colella (Tancredi Patriarca 4 díly 2018), Beatrice Grannò (Lucia 'Luce' Guerra 4 díly 2018), Vanessa Incontradaová (Capitano Maria Guerra 4
Země: Itálie
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 51 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 31.5.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko