Sledovat seriál Fox a partneři: Ve víně je pravda online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Fox a partneři: Ve víně je pravda online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Fox a partneři: Ve víně je pravda online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Sigi Rothemund
Hrají:
Walter Sittler (Max Kerner), Dieter Landuris (René), Peter Lerchbaumer (kriminalista Schander), Sergej Moya (Lukas Kerner), Gerhard Naujoks (komisař Breuer), Esther Schweinsová (Sandra)
Země:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Max a jeho žena se ujímají případu vinaře.

Max Kerner vede nebezpečný dvojí život: během dne je to spolehlivý otec rodiny a antikvář, v noci se mění na neslavného gentlemana-podvodníka "Lišku“. Ve stylu Robina Hooda se rozhodl společně se svými kolegy konat dobro poměrně nekonvenčním způsobem. Jenže zbojnictví je minimálně od středověku činnost mimo zákon a komisař Breuer nutně potřebuje životní úspěch.
Sledujte na:
Barrandov

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.