Sledovat seriál Fox a partneři: Ve víně je pravda online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Fox a partneři: Ve víně je pravda online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1150 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Fox a partneři: Ve víně je pravda na Kino Barrandov, Barrandov Krimi!
  Sledovat Fox a partneři: Ve víně je pravda online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Franziska Meyer Price, Thorsten Schmidt, Sigi Rothemund
Hrají a postavy:
Walter Sittler (Max Kerner), Simone Thomallaová (Andrea Kernerová), Sergej Moya (Lukas Kerner), Peter Lerchbaumer (kriminalista Schander), Gerhard Naujoks (komisař Breuer), Esther Schweinsová (Sandra)
Země:
Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Max Kerner vede nebezpečný dvojí život: během dne je to spolehlivý otec rodiny a antikvář, v noci se mění na neslavného gentlemana-podvodníka "Lišku“. Ve stylu Robina Hooda se rozhodl společně se svými kolegy konat dobro poměrně nekonvenčním způsobem. Jenže zbojnictví je minimálně od středověku činnost mimo zákon a komisař Breuer nutně potřebuje životní úspěch.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov Krimi online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski