Sledovat seriál Fox a partneři: Amulet Inků online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Fox a partneři: Amulet Inků
  Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Sigi Rothemund
Hrají a postavy:
Walter Sittler (Max Kerner), Simone Thomallaová (Andrea Kerner), Sergej Moya (Lukas Kerner), Nikolaus Schilling (Albert Jordan), Peter Lerchbaumer (Kriminaloberrat Schander), Gerhard Naujoks (Kriminalkommissar Breuer)
Země:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Max Kerner vede nebezpečný dvojí život: během dne je to spolehlivý otec rodiny a antikvář, v noci se mění na neslavného gentlemana-podvodníka "Lišku“. Ve stylu Robina Hooda se rozhodl společně se svými kolegy konat dobro poměrně nekonvenčním způsobem. Jenže zbojnictví je minimálně od středověku činnost mimo zákon a komisař Breuer nutně potřebuje životní úspěch.
Hodnocení:
80 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski