Sledovat seriál
Emma
online

Seriál Emma
  Trailer  k pořadu Emma
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Emma online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 156 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 515 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 249 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Láska nezná mezí. A ona také ne.
Život slečny Emmy Woodhouse se zdá být úplně normální, šťastný, plný lásky a bohatství, přátel a domova. Avšak to Emmě evidentně nestačí! Znuděná slečinka si totiž ráda užívá v dohazování nápadníků každému ve svém okolí. Když se jí podaří tímto způsobem provdat svou sestru, rozhodne se dohodit také někoho pro svou kamarádku Harriet. Ve snaze ji provdat kráčí od maléru k maléru a jediným, kdo se snaží ji trošku umravnit, je její švagr pan Knightley. Emma se musí naučit poprvé v životě porozumět sobě samotné, jestliže chce rozpoznat tužby a přání srdcí jiných.

Režie: Jim O'Hanlon
Hrají a postavy: Romola Garaiová (Emma), Michael Gambon (pan Woodhouse), Jonny Lee Miller (pan Knightley), Jodhi Mayová (Anne Taylor), Robert Bathurst (pan Weston), Louise Dylan (Harriet Smith)
Scénář: Sandy Welch
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: STV1

Seznam epizod

vysíláno 18.12. (1) Emma - sledovat
vysíláno 19.12. (2) Emma - sledovat
vysíláno 20.12. (3) Emma - sledovat
vysíláno 21.12. (4) Emma - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina