Seriál
Dobré zprávy

Seriál Dobré zprávy
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Seriál s názvem Dobré zprávy dá divákům možnost nahlédnout do zákulisí televizního světa. Seriál líčí příběh vesnické dívky Báry, která získá stáž v redakci Dobrých zpráv, které obdivuje, a tím si začne plnit své sny. Nejen díky ní tak diváci uvidí to, co se děje za kamerami, když jsou vypnuté.

Žánr: Komedie, Drama
Hrají a postavy: Natálie Halouzková (Barbora Beránková unknown episodes), Sára Rychlíková (Mona Fiedlerová unknown episodes), Jan Fanta (Simon Polanský 25 episodes 2022-2023), Vladimír Polívka (Ondrej Toman unknown episodes), Darija Pavlovičová (Frantiska 'Fany' unknown e
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 28 %
Vysíláno na: Prima
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina