Sledovat seriál
Dobré zprávy
online

Seriál Dobré zprávy
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dobré zprávy online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 144 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 524 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Seriál s názvem Dobré zprávy dá divákům možnost nahlédnout do zákulisí televizního světa. Seriál líčí příběh vesnické dívky Báry, která získá stáž v redakci Dobrých zpráv, které obdivuje, a tím si začne plnit své sny. Nejen díky ní tak diváci uvidí to, co se děje za kamerami, když jsou vypnuté.

Žánr: Komedie, Drama
Hrají a postavy: Marek Vašut (Martin unknown episodes), Ivana Andrlová (Stanislava unknown episodes), Miroslav Šimůnek (Marián Tleskac unknown episodes), Vladimír Polívka (Ondrej Toman unknown episodes), Veronika Žilková (Ivana Tomanová unknown episodes), Linda Rybová (Mi
Scénář: René Decastelo
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 47 %
Vysíláno na: Prima

Seznam epizod

vysíláno 23.1. (13) Výpadek proudu - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська