Sledovat seriál Čtvrtá hvězda online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Čtvrtá hvězda
  Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Jan Prušinovský, Miroslav Krobot
Hrají a postavy:
Ivan Trojan, Miroslav Krobot, Hynek Čermák, Marek Taclík, Klára Melíšková, Lenka Krobotová
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2014
Popis:
Dvanáct epizod na jednu stranu s pochopením sleduje drobná sobectví, pohodlnost i zištnost zaměstnanců, kteří úspěšně vzdalují čtvrtou hvězdu za hranici nedohledna. Na stranu druhou jejich starosti zasazuje do situací, v nichž se odráží absurdní rozměr současné pražské reality a jež přinášejí řadu příležitostí pro humor drsnějšího rodu. Sexuální turistika, natáčení pornofilmu, černý obchod s masem či nevítaný invalida, to vše pronikne za zdi nenápadného hotelu, kterých jsou v Praze možná desítky. I přes svéráznou nadsázku Čtvrtá hvězda odráží mnohé ze stále překvapujícího koloritu české mekky turistického ruchu a neprůhledných podnikatelských aktivit.
Hodnocení:
77 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko