Sledovat seriál
Brickleberry
online

Seriál Brickleberry
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Brickleberry online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 136 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 562 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Seriál pojednává o skupině rangerů, kteří se starají o stejnojmenný národní park. Hlavní postava - Steve Williams je egoistický budižkničemu, který se stará pouze sám o sebe. Nový ranger - krásná Ethel je jeho přesným opakem, bývala jedničkou v Yellowstonském parku, teď si však musí díky jejímu problému s pitím vystačit v Brickleberry. Kompletní soubor postav pak doplňují grizzly medvěd Malloy, Afroameričan Denzel, "mužatka" Connie a v neposlední řadě i hlavní ranger Woody.

Žánr: Animovaný, Komedie
Hrají a postavy: Daniel Tosh (Malloy), Kaitlin Olson (Ethel Anderson), Yucko The Clown (Connie Cunaman), David Herman (Steve Williams), Tom Kenny (Woody Johnson), Jerry Minor (Denzel Jackson)
Země: USA
Rok výroby: 2014-2015
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 30.7.2022 00:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko