Sledovat seriál
Brickleberry
online

Seriál Brickleberry
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Brickleberry online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 147 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 388 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Seriál pojednává o skupině rangerů, kteří se starají o stejnojmenný národní park. Hlavní postava - Steve Williams je egoistický budižkničemu, který se stará pouze sám o sebe. Nový ranger - krásná Ethel je jeho přesným opakem, bývala jedničkou v Yellowstonském parku, teď si však musí díky jejímu problému s pitím vystačit v Brickleberry. Kompletní soubor postav pak doplňují grizzly medvěd Malloy, Afroameričan Denzel, "mužatka" Connie a v neposlední řadě i hlavní ranger Woody.

Žánr: Animovaný, Komedie
Hrají a postavy: Daniel Tosh (Malloy), Kaitlin Olson (Ethel Anderson), Yucko The Clown (Connie Cunaman), David Herman (Steve Williams), Tom Kenny (Woody Johnson), Jerry Minor (Denzel Jackson)
Země: USA
Rok výroby: 2014-2015
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: Prima Cool

Seznam epizod

Série 3:
vysíláno 22.3. (13) Global Warning - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська