Sledovat seriál Brickleberry online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Brickleberry online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1467 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Brickleberry
  Sledovat Brickleberry online
Žánr:
Animovaný, Komedie
Režie:
Zac Moncrief, Rod Amador, Carl Faruolo, Mike Hollingsworth, Brian LoSchiavo
Hrají a postavy:
Daniel Tosh (Malloy), Kaitlin Olson (Ethel Anderson), Yucko The Clown (Connie Cunaman), David Herman (Steve Williams), Tom Kenny (Woody Johnson), Jerry Minor (Denzel Jackson)
Země:
USA
Rok výroby:
2012-2015
Popis:
Seriál pojednává o skupině rangerů, kteří se starají o stejnojmenný národní park. Hlavní postava - Steve Williams je egoistický budižkničemu, který se stará pouze sám o sebe. Nový ranger - krásná Ethel je jeho přesným opakem, bývala jedničkou v Yellowstonském parku, teď si však musí díky jejímu problému s pitím vystačit v Brickleberry. Kompletní soubor postav pak doplňují grizzly medvěd Malloy, Afroameričan Denzel, "mužatka" Connie a v neposlední řadě i hlavní ranger Woody.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima Comedy Central Prima Comedy Central Archív a všechna videa pořadů televize Prima Comedy Central online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski