Sledovat seriál Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1431 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek
  Sledovat Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek online
Žánr:
Komedie, Fantasy, Science Fiction
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Jiří Lábus (Rumburak), Miroslava Šafránková (Arabela), Vladimír Dlouhý (nevlastní Lenčin bratr Petr), Marián Labuda (Papp), Ondřej Kepka (Honza), Hana Ševčíková (Marenka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1993
Popis:
Princezna Arabela žije svým šťastným životem s manželem Petrem v reálném světě. Usilovně pracuje na výzkumu řeči zvířat a spolu s Petrem se těší z radostné zprávy. Jestli všechno půjde bez problémů, tak o několik měsíců přivede na svět dvojčata. Je tu však Arabelin starý nepřítel Rumburak, který ještě touží stát se vládcem Říše Pohádek. Rumburak má navíc v lidském světě spojence, který je Arabele na blízku. Všechno je dobře připravené.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski