Sledovat seriál 2 $ocky online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu 2 $ocky online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1303 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál 2 $ocky
  Sledovat 2 $ocky online
Žánr:
Komedie, Sitcom
Režie:
Don Scardino
Hrají a postavy:
Kat Denningsová (Max Black), Beth Behrs (Caroline Channing), Garrett Morris (Earl), Jonathan Kite (Oleg), Matthew Moy (Han Lee), Jennifer Coolidgeová (Sophie Kachinsky)
Země:
USA
Rok výroby:
2011-2017
Popis:
Příběh se odehrává v New Yorku a zaměřuje se na dvě servírky. Max pochází z chudé rodiny. Caroline se sice narodila do bohatství, ale opustilo ji štěstí a tak se musí živit jako servírka v brooklynské restauraci. Tyhle dvě se rychle skamarádí a vysní si společnou kavárničku. Jediné, co jim na cestě za jejich snem brání je počáteční kapitál 250 000 dolarů.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Nova 2 Nova 2 Archív a všechna videa pořadů televize Nova 2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski