Sledovat film Zoom: Akademie pro superhrdiny online

Přehrajte si film Zoom: Akademie pro superhrdiny HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, rodinnďż˝, science fiction, akční, dobrodružný Zoom: Akademie pro superhrdiny na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Zoom: Akademie pro superhrdiny   Sledovat Zoom: Akademie pro superhrdiny online
Žánr:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, rodinnďż˝, science fiction, akční, dobrodružný
Režie:
Peter Hewitt
Hrají a postavy:
Tim Allen (Jack Shepard/Kapitán Zoom), Courteney Coxová (Marsha Hollowayová), Chevy Chase (Dr. Grant), Spencer Breslin (Tucker Willams), Kevin Zegers (Connor Shepard), Kate Maraová (Summer Jonesová)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Sci-fi podle románu

Připoutejte se a připravte se na jízdu, která je jako z jiného světa! Zemi hrozí bezprostřední zkáza a náš vysílený, nezaměstnaný a přestárlý bývalý superhrdina je znovu povolán do akce, aby katastrofě zabránil. Má to však menší háček. Jack Shepard alias "Kapitán Zoom" přišel o všechny své úžasné schopnosti. A tak je na generálu Larrabym a doktoru Grantovi, aby ho přemluvili ještě k jedné - poslední - misi: vytrénovat nezbednou partu dětí, které jsou obdařeny ohromnou silou. Když se s pomocí bystré Marshy Holloway děti naučí spolupracovat jako tým a spojí své síly dohromady, můžou se pak pustit do rovného souboje s děsivou hrozbou, jež je odhodlaná udělat všem ze života peklo.
Hodnocení:
45 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski