Sledovat film
Zkrocená hora
online

Film Zkrocená hora
  Trailer k filmu Zkrocená hora Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Oscarové drama citového vztahu dvou honáků, odehrávající se v šedesátých letech minulého století.
Ennis Del Mar a Jack Twist se poznají v létě roku 1963, když dostanou práci jako hlídači stáda ovcí na svazích titulní hory kdesi ve Wyomingu. Oba mladíci toho příliš nenamluví a jednoho dne se k obapolnému překvapení vášnivě pomilují. Po návratu z hor se rozejdou do svých vzdálených domovů a několik let se nevidí. Když se znovu setkají, mají rodiny s dětmi, ale jejich vzájemný vztah se nezměnil.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Ang Lee
Hrají a postavy: Heath Ledger (Ennis Del Mar), Jake Gyllenhaal (Jack Twist), Randy Quaid (Joe Aguirre), Valerie Plancheová (Číšnice), David Trimble (Basque), Victor Reyes (Chilean Sheepherder #1)
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 24.11.2022 01:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська