Sledovat film
Zkažená úča
online

Film Zkažená úča
  Trailer k filmu Zkažená úča Trailer
Přehrajte si film Zkažená úča online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 392 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Většina učitelů prostě nedá F.
Elizabeth Halseyová je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka - o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy - ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku. Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou.

Žánr: Komedie
Režie: Jake Kasdan
Hrají a postavy: Cameron Diazová (Elizabeth Halseyová), Lucy Punchová (Amy Squirrelová), Jason Segel (Russell Gettis), Justin Timberlake (Scott Delacorte), Phyllis Smith (Lynn Davies), John Michael Higgins (ředitel Wally Snur)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська