Film
Zkažená úča

Film Zkažená úča
  Trailer  k filmu Zkažená úča
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Většina učitelů prostě nedá F.
Elizabeth Halseyová je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka - o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy - ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku. Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou.

Originální název:

Bad Teacher

Žánr: Komedie
Režie: Jake Kasdan
Hrají a postavy: Cameron Diazová (Elizabeth Halseyová), Lucy Punchová (Amy Squirrelová), Jason Segel (Russell Gettis), Justin Timberlake (Scott Delacorte), Phyllis Smith (Lynn Davies), John Michael Higgins (ředitel Wally Snur)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 56 %
Vysíláno na: HBO
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina