Sledovat film Zemřít šťastný online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zemřít šťastný
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Oded Binnun, Mihal Brezis
Hrají a postavy:
JJ Feild (Randy), Thora Birchová (Emily), Rosanna Arquetteová (Claudia), Brian Cox (Rory), Peter Coyote (profesor), Josh Stamberg (Jeff)
Scénář:
Amital Stern, Michael McGowan, Michal Lali Kagan, Sarah Bellwood
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Rory McNeal je samotářský a svérázný Skot žijící na samotě na Hebridách. Když začne mít zdravotní problémy, vydá se na dlouhou cestu do San Franciska za svým synem, kterého neviděl patnáct let. Poté, co je mu diagnostikována rakovina v posledním stadiu, upne své naděje ke svému malému vnukovi.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko