Sledovat film Zátah online

Přehrajte si film Zátah HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, thriller Zátah na Filmbox Plus, ČT1, JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Zátah   Sledovat Zátah online
Žánr:
akční, krimi, thriller
Režie:
Gareth Evans
Hrají a postavy:
Iko Uwais (Rama), Joe Taslim (Jaka), Doni Alamsyah (Andi), Yayan Ruhian (vzteklý pes), Pierre Gruno, Ray Sahetapy (Tama)
Země:
Indonésie, USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Speciální policejní oddíl má za úkol proniknout do přísně střeženého činžovního domu na předměstí Jakarty a zajmout šéfa gangu, který obývá horní patro. Tým je však brzy prozrazen a z domovního telefonu se ozve lakonický šéfův rozkaz: Kdo z nájemníků pomůže zabít policisty, bude už navždy bydlet zadarmo. Malé skupince, která přežije následující krvavou lázeň, tak nezbude nic jiného než se vydat směrem vzhůru, jedinou cestou, jež jim může zajistit přežití. Po nezbytné premise následuje to, co ze snímku dělá jeden z nejlepších akčních filmů posledního desetiletí: explicitní adrenalinová akce s dokonale propracovanými choreografiemi a brutální poezií násilí v dynamicky snímaných soubojích na hranici fyzických možností, které překračují všechny pomyslné meze toho, co jsme v asijských filmech dosud viděli. Hlavní hrdina, policista Rama v podání Ika Uwaise, jenž předvedl své schopnosti již v předchozím režisérově snímku Cesta bojovníka, se tak bude muset probojovat až k samotnému vrcholu zločineckého řetězce, a to za pomoci všeho, co mu přijde pod ruku.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski