Sledovat film Zátah online

Přehrajte si film Zátah HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, krimi Zátah na JOJ Cinema, CS Film!
  Trailer k filmu Zátah   Sledovat Zátah online
Žánr:
drama, historick�, v�le�n�, krimi
Režie:
Roselyne Bosch
Hrají a postavy:
Jean Reno (Dr. David Sheinbaum), Mélanie Laurentová (Annette Monod), Gad Elmaleh (Schmuel Weismann), Raphaëlle Agogué (Sura Weismann), Hugo Leverdez (Jo Weismann), Joseph Weismann (Joseph Weismann âgé)
Země:
Francie, Německo, Maďarsko
Rok výroby:
2010
Popis:
Všechny postavy v tomto filmu jsou skutečné. Všechny události včetně těch nejdramatičtějších se opravdu staly.

6. června 1942 vstupuje v platnost nové nařízení francouzské vlády namířené proti židovskému obyvatelstvu. Jedenáctiletý Joseph Weismann proto odchází do školy se žlutou hvězdou na hrudi. Přesto žijí Weismannovi v přesvědčení, že mají stále důvody k radosti. Ale jen do úsvitu dne 16. července 1942, kdy do bytu vtrhnou muži v černých uniformách. Budí celou Josephovu rodinu a ženou je do autobusu... Po největší razii v dějinách lidstva, která proběhla pod taktovkou francouzské policie, se v pařížské cyklistické aréně tísní na třináct tisíc Židů. Pět dní bez vody, bez jídla a bez zdravotní péče. Dr. Sheinbaum internovaný spolu s ostatními dělá, co může. Intenzita rasismu šířeného zdejší kolaborantskou vládou hluboce zasahuje mimo jiné také sestru Červeného kříže Anette Monod. Snímek La Rafle sleduje osud obětí i jejich trýznitelů.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski