Film Zátah

Sledovat film
Zátah
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Speciální policejní oddíl má za úkol proniknout do přísně střeženého činžovního domu na předměstí Jakarty a zajmout šéfa gangu, který obývá horní patro. Tým je však brzy prozrazen a z domovního telefonu se ozve lakonický šéfův rozkaz: Kdo z nájemníků pomůže zabít policisty, bude už navždy bydlet zadarmo. Malé skupince, která přežije následující krvavou lázeň, tak nezbude nic jiného než se vydat směrem vzhůru, jedinou cestou, jež jim může zajistit přežití. Po nezbytné premise následuje to, co ze snímku dělá jeden z nejlepších akčních filmů posledního desetiletí: explicitní adrenalinová akce s dokonale propracovanými choreografiemi a brutální poezií násilí v dynamicky snímaných soubojích na hranici fyzických možností, které překračují všechny pomyslné meze toho, co jsme v asijských filmech dosud viděli. Hlavní hrdina, policista Rama v podání Ika Uwaise, jenž předvedl své schopnosti již v předchozím režisérově snímku Cesta bojovníka, se tak bude muset probojovat až k samotnému vrcholu zločineckého řetězce, a to za pomoci všeho, co mu přijde pod ruku.

Žánr: Thriller, Akční, Krimi
Režie: Gareth Evans
Hrají a postavy: Iko Uwais (Rama), Joe Taslim (Jaka), Doni Alamsyah (Andi), Yayan Ruhian (vzteklý pes), Pierre Gruno, Ray Sahetapy (Tama)
Scénář: Gareth Evans
Země: Indonésie, USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko