Sledovat film Drsná Planina online

Přehrajte si film Drsná Planina online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Drsná Planina na CS Film!
  Trailer k filmu Drsná Planina   Sledovat Drsná Planina online
Žánr:
drama
Režie:
Jaroslav Soukup
Hrají a postavy:
Jiří Bartoška (Cetar Láda Vrsecký), Hana Heřmánková, Karel Hlušička (Strejda), Jiří Lábus (Desátník Karlícek), Bohuslav Ličman (Werner), Ladislav Potměšil (Desátník Standa Vejvoda)
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Poválečný příběh osudů několika pohraničníků v malé obci na západní hranici.

Začínající režisér Jaroslav Soukup se pokusil manévrovat v úzce vytyčených politických mantinelech. Na jedné straně se podřizuje režimním skazkám o nutné obraně státních hranic před pronikáním nepřátel, současně se však s téměř dokumentární hodnověrností snaží postihnout tvrdé podmínky, v nichž pohraničníci museli v těsně poválečném období žít. Záběry drsné přírody, ustavičně prověřující lidskou výdrž, vytvářejí vcelku důvěryhodné zakotvení celého příběhu.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski