Sledovat film Zámek v Čechách online

Přehrajte si film Zámek v Čechách online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Zámek v Čechách na !
  Sledovat Zámek v Čechách online
Žánr:
drama
Režie:
Martin Hollý
Hrají a postavy:
Jiřina Jirásková (Hraběnka), Karel Heřmánek (Opilec Alois), Jiří Langmajer (Příslušník VB), Josef Vinklář (Předseda národního výboru), Ivan Vyskočil (Správce zámku), Valérie Zawadská (Kuchařka)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1993
Popis:
Jiřina Jirásková ve své životní roli české hraběnky, která se rozhodne oslavit své narozeniny na rodném sídle, ze kterého byla v padesátých letech vyhnána.

Na počátku příběhu netušíme, kdo je ta drobná starší paní s hůlčičkou, ale okamžitě nás zaujme jakási zvláštní důstojnost a přirozená noblesa, která z ní vyzařuje. Zkrátka, šlechtický původ se neutají - a v 50. letech zvláště provokuje nedovzdělané úředníčky, kteří se dostali k moci...
Hodnocení:
83 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski