Sledovat film Zámek v Čechách online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zámek v Čechách
  Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Martin Hollý
Hrají a postavy:
Jiřina Jirásková (Hraběnka), Karel Heřmánek (Opilec Alois), Jiří Langmajer (Příslušník VB), Josef Vinklář (Předseda národního výboru), Ivan Vyskočil (Správce zámku), Valérie Zawadská (Kuchařka)
Scénář:
Jiří Hubač
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1993
Popis:
Jiřina Jirásková ve své životní roli české hraběnky, která se rozhodne oslavit své narozeniny na rodném sídle, ze kterého byla v padesátých letech vyhnána.

Na počátku příběhu netušíme, kdo je ta drobná starší paní s hůlčičkou, ale okamžitě nás zaujme jakási zvláštní důstojnost a přirozená noblesa, která z ní vyzařuje. Zkrátka, šlechtický původ se neutají - a v 50. letech zvláště provokuje nedovzdělané úředníčky, kteří se dostali k moci...
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko