Sledovat film Fany online

Přehrajte si film Fany online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1431 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Fany
  Trailer k filmu Fany   Sledovat Fany online
Žánr:
Drama, psychologický
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Jiřina Bohdalová (Fany), Jiřina Jirásková (Primářka Jiřina Venclovská), Martin Huba (Doktor Malík (dab. Luděk Munzar)), Miroslav Donutil (Kostelník Homolka), Arnošt Goldflam (Psychiatr), Antonie Hegerlíková (Teta)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Jiřina Bohdalová a Jiřina Jirásková v českém filmu o veselém i strastiplném soužití dvou sester.

Tragikomický film Karla Kachyni s famózní Jiřinou Bohdalovou a Jiřinou Jiráskovou v hlavních rolích vypráví s velikým pochopením a citlivým humorem Vypráví o dvou stárnoucích sestrách, k nimž se osud zachoval nestejně. Ta první z nich, Jiřina Venclovská, je náročnou, úspěšnou a obávanou primářkou interního oddělení v městské nemocnici. Ta druhá, Fanynka, je i ve zralém věku nevinným dítětem, které hledí na svět s naivní důvěrou a úsměvným očekáváním. Ta první se o sebe umí postarat dokonale, ta druhá je v dětinské nesamostatnosti odkázána na vnímavou péči bližního, který ji bude umět pochopit a milovat. Celý život žily tyto dvě ženy životy navzájem nezávislými. V příběhu je osud svedl dohromady, aby spolu prošly krkolomnou cestou nesnadného soužití s neustálými rozmíškami. Jenže jak všichni víme, osud si nevybírá...
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski