Sledovat film
X
online

Film X
  Trailer  k filmu X
Přehrajte si film X HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 529 filmů a 158 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: X

Skupina mladých filmařů přijíždí v roce 1979 na texaský venkov, aby tam natočila film pro dospělé. Naneštěstí jsou jejich sousedy postarší manželé, kteří jim zdejší pobyt značně znepříjemní.

Režie: Ti West
Hrají a postavy: Mia Goth (Maxine / Pearl), Jenna Ortega (Lorraine), Brittany Snowová (Bobby-Lynne), Kid Cudi (Jackson), Martin Henderson (Wayne), Owen Campbell (RJ)
Scénář: Ti West
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: Cinemax
Stanice dostupná v balíčku: HBO (7 dní zpětně)

Recenze filmu X:

Prostě west! Jeho styl je nezaměnitelný a pro nadrženého hororového fan má vždycky něco navíc. Téma v pohodě a ničím výjimečné ale kreativita a zpracování to opravdu stojí za to! Celkové hodnocení zde úplně mimo!
jaroslav.soukup
No slušná uchylarnicka :) to jsem nečekal..jak nazhavena.. nadrzena 100 leta babka..která chce nejprve preliznout mladou běhnu :) a nakonec ji prefikne její stolety děda..kteremu rika at ji pěkně osuka...:) tvl .. to je jizda..:) je to neskutečné ale musím dat 4* tyhle zvrhly old schul jízdě z burankova.. 65% tvl na co já to koukám..:) na sukajici..vrazdici..scvrkly duchodce :)
Antychryst
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina