Film
Vsesvitnja vijna Z

Film Vsesvitnja vijna Z
  Trailer  k filmu Vsesvitnja vijna Z
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Vsesvitnja vijna Z

Gerry Lane pracuje pod hlavičkou Organizace spojených národů jako expert na řešení nejrůznějších krizových situací. Kdykoliv se někde na světě mimořádně vyhrotí místní poměry, Gerry přijede a většinou dokáže identifikovat zdroj krize a nalézt řešení na uklidnění situace. Tyto schopnosti se mu budou náramně hodit, protože v podobnou horkou destinaci se právě proměnil celý svět. Lidstvo začala ve velkém decimovat virová epidemie gigantických proporcí, a pokud se ji nepodaří co nejrychleji zastavit, nebude už koho zachraňovat. Situace je o to horší, že se virus projevuje nebývalou agresivitou nakažených, kteří záměrně napadají ty, jimž se nemoc zatím vyhýbá. Uprostřed apokalypsy musí Gerry najít zdroj nákazy, protože bez jeho lokalizace nelze v boji s neviditelným nepřítelem uspět. Hledání příslovečné jehly v kupce sena by pravděpodobně bylo mnohem snazší, protože cíl Gerryho mise se může ukrývat kdekoliv na světě.

Originální název:

World War Z

Režie: Marc Forster
Hrají a postavy: Brad Pitt (Gerry Lane), Mireille Enosová (Karen Laneová), Daniella Kertesz (Segan), James Badge Dale, Ludi Boeken (Jurgen Warmbrunn), Matthew Fox
Země: USA, Malta
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: New Channel

Recenze filmu Vsesvitnja vijna Z:

Když to srovnám s jinými zombie filmy nebo seriály (hlavně Živí mrtví), tak srovnání pro Světovou válku Z nedopadá nejlépe. Struktura příběhu je docela jednoduchá nákaza - hledání - objevení, ale má docela dost logických děr. Kdyby nákaza probíhala takovým tempem, tak asi nikdo nemá šanci. Vůbec jsem nechápal, proč zombíci mají hlavní cíl nakazit zdravé, jinak upadnou do podivného "spánkového stavu". Tak to jsem radši za klasiku, která se nás snaží sežrat. A o jejich běžeckých schopnostech ani nemluvě, Usain Bolt by se od nich mohl učit. Ani Brad Pitt film nezachrání, ale aspoň se snaží. Konečné hodnocení : lepší průměr.
60% Tempest
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina