Sledovat film Všechno co chceš online

Přehrajte si film Všechno co chceš online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 93 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Všechno co chceš na !
  Sledovat Všechno co chceš online
Žánr:
drama
Režie:
Achero Manas
Hrají:
Juan Diego Botto (Leo), José Luis Gómez (Alex), Ana Risuenová (Alicia), Pedro Alonso (Pedro), Najwa Nimriová (Marta), Alberto Jiménez (klient od Lea)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2010
Popis:
Velascovi jsou šťastnou rodinou. Alicia se staré o čtyřletou Dafne a Leo pracuje v advokátní kanceláři. O vánočních svátcích však mladá žena zemře při epileptickém záchvatu. Leo se snaží, aby její smrt co nejméně zasáhla do života dcery, ale ta se není schopna se ztrátou matky vyrovnat. Jako jediné řešení se jeví, aby se Leo po večerech převlékal za ženu a alespoň na chvíli hrál roli své manželky. Zdánlivě nevinná "travestie" se ale vymkne kontrole a Leo je nucen čelit řadě dalších problémů.
Hodnocení:
66 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.