Sledovat film Velká přehrada online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Velká přehrada
  Sledovat 1421 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
J.A. Holman
Hrají a postavy:
Vítězslav Vejražka (Ing. Petr Pavelec), František Vnouček (Jan Hejtmánek), Karel Hradilák (Leo Berka), Adina Mandlová (Irena Berková), Josef Gruss (Fred Dokoupil), Nataša Gollová (Ucitelka Marína)
Země:
Československo
Rok výroby:
1942
Popis:
Hlavním hrdinou byl inženýr Petr Pavelec, který provádí stavbu přehrady pro podnikatele Berku a zamiluje se do jeho dcery Ireny. Stavba se však z úsporných důvodů provádí nedbale a po tragédii na stavbě Pavelec utíká na venkov, kde se seznámí s učitelkou Marinou. Ta jej nakonec přinutí, aby se přiznal k odpovědnosti a vrátil se na stavbu přehrady.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko