Sledovat film Večírek online

Přehrajte si film Večírek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Večírek na !
  Trailer k filmu Večírek   Sledovat Večírek online
Žánr:
komedie
Režie:
Blake Edwards
Hrají a postavy:
Peter Sellers (Hrundi V. Bakshi), Claudine Longetová (Michele Monetová), Natalia Borisova (Baletka), Jean Carsonová (Nanny), Marge Championová (Rosalind Dunphyová), Al Checco (Bernard Stein)
Země:
USA
Rok výroby:
1968
Popis:
Indický herec Hrundi V. Bakshi při natáčení závěru historického velkofilmu díky své neskutečné, zřejmě vrozené nešikovnosti předčasně odpálí maketu pevnosti, která měla být zničena až v závěrečném záběru. Šéf studia Fred Clutterbuck ho okamžitě vyhodí a řekne mu, že se postará, aby si už nikde a nikdy nezahrál. Nicméně hercovo jméno, které si šéf poznamenal, se omylem dostane na seznam hostů pozvaných na večírek do jeho luxusní rezidence. A tak začíná úžasná jízda a první pohroma na sebe nenechá dlouho čekat..
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski