Sledovat film Už zase skáču přes kaluže online

Přehrajte si film Už zase skáču přes kaluže online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Už zase skáču přes kaluže online
Žánr:
drama, rodinný
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají:
Vladimír Dlouhý (hajný Adam), Božena Böhmová (hlavní zdravotnís sestra), Bohuslav Čáp (Odpustek), Michal Dlouhý (hajný Adam), Zdena Hadrbolcová (matka), Darja Hajská (Turecková)
Země:
Československo, Německo
Rok výroby:
1970
Popis:
Moravské městečko Tlumačov na přelomu století. Malý Adam prožívá šťastné dětství v hřebčíně a překrásném okolí. Po otci, který pracuje u koní zdědil lásku k těmto zvířatům a jeho jedinou touhou je stát sa tak dobrým jazdcem jako je jeho otec. Šťastné roky však rychle pominou a zastíní je chlapcova obrna. Po dlouhém léčení v nemocnici zůstane ochrnutý na jednu nohu a bez berlí nebo vozíčku se nemůže pohybovat. Adam však zůstane věrný svému snu a s pomocí kamarádů i zásluhou své pevné vůle se vyšvihne i do sedla, čímž překvapí celé svoje okolí...
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
ČT1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.