Film Už zase skáču přes kaluže

Sledovat film
Už zase skáču přes kaluže
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Moravské městečko Tlumačov na přelomu století. Malý Adam prožívá šťastné dětství v hřebčíně a překrásném okolí. Po otci, který pracuje u koní zdědil lásku k těmto zvířatům a jeho jedinou touhou je stát sa tak dobrým jazdcem jako je jeho otec. Šťastné roky však rychle pominou a zastíní je chlapcova obrna. Po dlouhém léčení v nemocnici zůstane ochrnutý na jednu nohu a bez berlí nebo vozíčku se nemůže pohybovat. Adam však zůstane věrný svému snu a s pomocí kamarádů i zásluhou své pevné vůle se vyšvihne i do sedla, čímž překvapí celé svoje okolí...

Žánr: Drama, Rodinný
Režie: Karel Kachyňa
Hrají a postavy: Vladimír Dlouhý (hajný Adam), Božena Böhmová (hlavní zdravotnís sestra), Bohuslav Čáp (Odpustek), Michal Dlouhý (hajný Adam), Zdena Hadrbolcová (matka), Darja Hajská (Turecková)
Scénář: Ota Hofman, Karel Kachyňa, Jan Procházka
Země: Československo, Německo
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko