Film Útek cez hranice

Sledovat film
Útek cez hranice
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Rodiče sourozenců Gerdy a Otta jsou aktivní v norském hnutí odporu. Jednoho dne před Vánocemi roku 1942 je zatknou a jejich děti jsou ponechány svému osudu. Zakrátko objeví ve sklepě dvě židovské děti, které tam jejich rodiče ukrývali. Je na nich, aby dokončili, co jejich rodiče začali a pomohli Sarah a Danielovi překročit hranice do neutrálního Švédska. Nebude to však jednoduché.

Žánr: Rodinný, Válečný
Režie: Johanne Helgeland
Hrají a postavy: Anna Sofie Skarholt (Gerda), Bo Lindquist-Ellingsen (Otto), Samson Steine (Daniel), Bianca Ghilardi-Hellsten (Sarah), Henrik Siger Woldene (Per), Luke Neite (Herman)
Scénář: Maja Lunde, Espen Torkildsen
Země: Norsko
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko