Sledovat film
Únos
online

Film Únos
  Trailer k filmu Únos Trailer
Přehrajte si film Únos HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 408 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Dozvědět se pravdu, znamená navždy ztratit iluze.
Film je inspirovaný skutečnými událostmi, únosem prezidentova syna a podezřelým propojením mezi zločinem, mafií, tajnou policií a mocí v polovině devadesátých let minulého století. Příběh začíná v momentě, kdy novinářka Marta najde před domem v igelitce zakrvácenou hlavu svého bratra. V té chvíli ještě netuší, že tento zločin je jen kouskem roztříštěné skládačky, jejíž součástí jsou také nejvyšší představitelé státní moci. Rozhodne se hledat pravdu na vlastní pěst a aniž by chtěla, znenadání se ocitne uprostřed hrozivého kruhu násilí. Spojení mafiánských praktik, tajné služby a politiky vedou ke smrti nevinných...

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Gabriela Dolná (Herecka), Jozef Domonkos (Prezidentov hovorca), Juraj Ďurdiak (Tajný funkcionár), Boris Farkaš (Predseda parlamentu), Kristína Farkašová (Predsedova asistentka), Ján Greššo (Prezident)
Země: Slovensko
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 31.8.2022 22:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko