Sledovat film Temný dům online

Přehrajte si film Temný dům online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1304 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Temný dům
  Sledovat Temný dům online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Wojciech Smarzowski
Hrají a postavy:
Arkadiusz Jakubik (Edward Srodon), Marian Dziedziel (Zdzislaw Dziabas), Kinga Preisová (Bozena Dziabasowa), Bartlomiej Topa (Mróz), Katarzyna Cynke (Maria Lisowska / Grazyna Srodoniowa), Robert Wabich (Lisowski)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Detektivní zápletka nás zavádí do drsné krajiny bieszczadských hor. Ve dvou časových rovinách - zločinu a vyšetřování - se seznamujeme s příběhem vášně a násilí. Obě dějové linie spojuje hlavní svědek, Edward Środoń, který se před lety náhodou objevil v hospodářství rodiny Dziabasů a spustil tak sérii tragických událostí. Temnou atmosféru stupňuje zasazení snímku do období 70. a 80. let v komunistické Polské lidové republice. Scénář filmu, jemuž se přezdívá "polské Fargo", vznikal dlouhých dvanáct let a autoři v něm čerpají z tradice antického dramatu i detektivky. Smarzowski spojuje psychologickou sondu s thrillerem a pátráním po pravdě, která vždycky bývá nebezpečná.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski