Sledovat film Tarzan online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tarzan
  Trailer k filmu Tarzan   Sledovat 1401 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Rodinný, Romantický
Režie:
Chris Buck, Kevin Lima
Hrají a postavy:
Brian Blessed (Clayton (hlas)), Glenn Closeová (Kala (hlas)), Minnie Driverová (Jane (hlas)), Tony Goldwyn (Tarzan (hlas)), Nigel Hawthorne (profesor Porter (hlas)), Lance Henriksen (Kerchak (hlas))
Scénář:
Edgar Rice Burroughs, Tab Murphy, Bob Tzudiker, Noni Whiteová, Brian Pimental, Stephen J. Anderson
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Legendární král džungle v animovaném filmu Walta Disneye.

Tarzan už jako nemluvně osiřel, když jeho rodiče zabil v džungli tygr. Poté se ho ujala gorila jménem Kala a Tarzan ve společnosti ostatních goril vyrostl v udatného a silného bojovníka. Když se však Tarzan v džungl seznámí s Jane, uvědomí si, že původem patří do lidského rodu a do Jane se zamiluje. Jenže s Jane přijel do džungle i průvodce Clayton, který má však zcela jiné úmysly.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko