Film Tarzan

Sledovat film
Tarzan
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Legendární král džungle v animovaném filmu Walta Disneye.
Tarzan už jako nemluvně osiřel, když jeho rodiče zabil v džungli tygr. Poté se ho ujala gorila jménem Kala a Tarzan ve společnosti ostatních goril vyrostl v udatného a silného bojovníka. Když se však Tarzan v džungl seznámí s Jane, uvědomí si, že původem patří do lidského rodu a do Jane se zamiluje. Jenže s Jane přijel do džungle i průvodce Clayton, který má však zcela jiné úmysly.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Rodinný, Romantický
Režie: Chris Buck, Kevin Lima
Hrají a postavy: Brian Blessed (Clayton (hlas)), Glenn Closeová (Kala (hlas)), Minnie Driverová (Jane (hlas)), Tony Goldwyn (Tarzan (hlas)), Nigel Hawthorne (profesor Porter (hlas)), Lance Henriksen (Kerchak (hlas))
Scénář: Edgar Rice Burroughs, Tab Murphy, Bob Tzudiker, Noni Whiteová, Brian Pimental, Stephen J. Anderson
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko