Film Švindl na druhou

Sledovat film
Švindl na druhou
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Deratizátor a svobodný otec Freddie Manning, který už dávno ztratil iluze, se vždycky snažil si svůj neuspokojivý život trochu vylepšit, ale smůla se od něj nikdy příliš nevzdálila. Freddie omylem ukradne a vzápětí ztratí peníze, které patřily mafii, takže teď má opravdový malér. Proto když si nepříliš vzkvétající sbor baptistické církve splete Freddieho a jeho nejlepšího přítele s novými pastory, chopí se příležitosti, která mu snad zachrání život.

Žánr: Komedie
Režie: Deon Taylor
Hrají a postavy: Charles Q. Murphy (Junior), Al Shearer (Freddy), David Alan Grier (Rev. Isaac Montgomery Paid), Tamala Jonesová (Nikki), Tommy 'Tiny' Lister (Dog Thief), Kym Whitleyová (Miss Tanya)
Scénář: Sarah Connolly, Diana Erwin, Deon Taylor
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 49 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko