Sledovat film Slunce je také hvězda online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Slunce je také hvězda
  Trailer k filmu Slunce je také hvězda   Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Ry Russo-Young
Hrají a postavy:
Yara Shahidi (Natasha Kingsley), Charles Melton (Daniel Bae), Gbenga Akinnagbe (Samuel Kingsley), Jake Choi (Charlie Bae), Faith Logan (dojíždějící), Cathy Shimová (Min Soo Bae)
Scénář:
Tracy Oliver
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Láska má svůj vlastní vesmír.

Daniel je romantik, který věří na osud. Když potká Natašu, okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. Nataša je však nucena ještě týž den opustit Ameriku, a proto bojuje s pocitem, který ji k Danielovi přitahuje. Kromě toho se snaží zabránit i náhlé deportaci. Daniel je však pevně přesvědčen, že jejich setkání nebylo náhodné, a že jsou si navzájem předurčeni.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko