Sledovat film Sissi - Osudová léta císařovny online

Přehrajte si film Sissi - Osudová léta císařovny online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1151 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický, romantický Sissi - Osudová léta císařovny na !
  Trailer k filmu Sissi - Osudová léta císařovny   Sledovat Sissi - Osudová léta císařovny online
Žánr:
drama, historický, romantický
Režie:
Ernst Marischka
Hrají a postavy:
Romy Schneiderová (Sissi), Karlheinz Böhm (Emperor Franz Josef of Austria), Magda Schneiderová (Duchess Ludovika of Bavaria), Gustav Knuth (Duke Max of Bavaria), Uta Franzová (Nene), Walter Reyer (Graf Andrassy)
Země:
Rakousko
Rok výroby:
1957
Popis:
Rozkol v manželství císaře Františka Josefa vrcholí, císařovna odchází na ostrov Korfu

Císaře Franze Josefa zdržují ve Vídni neodkladné státní záležitosti a Sissi tak odjíždí sama do Maďarska, aby s pomocí hraběte Andrassyho získala revolucionářsky smýšlející šlechtu na stranu Habsburků. Andrassy vyzná Sissi lásku, ale ona ví, že patří jen Franzi Josefovi. Císařský pár se poté rozhodne strávit několik dní v Bad Ischlu, daleko od tlaku vídeňského dvora. Ale protože Sissi v Maďarsku onemocněla plicní chorobou, vydává se brzy nato na jih, aby se tam díky mírnějšímu podnebí uzdravila. Po její rekonvalescenci uskuteční císařský pár v zájmu zlepšení napjatých vztahů s italskou šlechtou oficiální státní návštěvu v italských provinciích. To se však neobejde bez skandálu, jelikož italská šlechta pošle místo sebe na slavnostní představení do milánské Scaly služebnictvo.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski