Sledovat film Sex, drogy a daně online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Sex, drogy a daně
  Trailer k filmu Sex, drogy a daně   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Christoffer Boe
Hrají a postavy:
Johan Philip Asbak (Simon Spies), Nicolas Bro (Mogens Glistrup), Jesper Christensen (Dommer Bergs?e), Jacob Hojlev Jorgensen (Jurij Moskvitin), Kasper Leisner (Jan Schmidt), Trine Pallesen (Lene Glistrup)
Scénář:
Simon Pasternak, Christoffer Boe
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Dva výstředníci změnili zastaralé zvyklosti dánské společnosti.

Simon Spies a Mogens Glistrup byli dva dánští rebelové, kteří byli výjimeční ve své snaze a uplatňování svobody - ať už to byly peníze, drogy nebo sex. Možná, že tento vztah radikálního liberála a bohémského kapitalisty byl tím nejlepším, co vzešlo ve Skandinávii z období hippies. Byla to divoká jízda mezi daněmi, masovým cestováním, šlapkami a politiky.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko