Sledovat film Sedm dní v Havaně online

Přehrajte si film Sedm dní v Havaně HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Sedm dní v Havaně na Filmbox Premium!
  Trailer k filmu Sedm dní v Havaně   Sledovat Sedm dní v Havaně online
Žánr:
drama
Režie:
Laurent Cantet, Benicio Del Toro, Julio Medem, Elia Suleiman, Juan Carlos Tabío, Pablo Trapero
Hrají a postavy:
Josh Hutcherson (Teddy Atkins), Daniel Brühl, Emir Kusturica, Elia Suleiman, Jorge Perugorría, Melissa Rivera (Linda)
Země:
Francie, Španělsko
Rok výroby:
2012
Popis:
7 dní, 7 režisérů, 1 vášnivá Havana.

Každý ze sedmi uznávaných režisérů natočil krátkou povídku zasazenou do současné kubánské metropole. Výsledný omnibus zachycuje z rozličných tematických a stylistických perspektiv fascinující atmosféru největšího karibského přístavu v průběhu jediného týdne. Zároveň se ovšem nevyhýbá problémům, se kterými se jeho obyvatelé v poslední době potýkají. Ve filmovém septetu vystupují Kubánci jako energičtí a veselí lidé, dychtiví užívat si života plnými doušky. Při pohledu z druhé strany se na nich ovšem podepisuje neustálé pachtění se za lepším životem ve všudypřítomné chudobě. Jak dopadne jejich setkání s americkým turistou, slavným režisérem nebo samotnou Pannou Marií, která se jedné postavě zjevuje ve snu?
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski