Sledovat film
Šakalí léta
online

Film Šakalí léta
  Trailer  k filmu Šakalí léta
Přehrajte si film Šakalí léta HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 508 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Šakalí léta

S novým kamarádem vtrhne do života dejvické party rokenrol.
Píše se rok 1959. Byla to doba chudoby a politického temna. Doba, kdy se rodiny poprvé scházely před televizní obrazovkou, kdy děti sbíraly balíčky od amerických cigaret a kdy mnozí hledali únik ze socialistické přítomnosti. Když jednoho letního dne přijede do poklidného maloměstského života pražských Dejvic výstřední mladík říkající si Bejby, nepřiveze s sebou jen kytaru a barevné košile, ale také rokenrolovou revoluci. Nečekaně tak zasáhne do života několika místních mladých lidí.

Žánr: Komedie, Muzikály
Režie: Jan Hřebejk
Hrají a postavy: Jakub Špalek (Eda Drábek), Martin Dejdar (Bejby), Josef Abrhám (Prokop), Sylva Tománková (Bejbina), Jiří Ornest (Přemek), Jan Semotán (Ksanda)
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 21.2.2024 12:00

Recenze filmu Šakalí léta:

Šakalí léta jsou na naše poměry velice povedeným muzikálovým počinem, který přinesl řadu nezapomenutelných písní a tak nějak vyšvihl kariéru Ivana Hlase o trošku výš. Solidní záležitost, které ke genialitě přece jen krok chybí.
70% anubiskt
Na muzikály nejsem stavěná, tenhle se povedl. Dejdar nepatří vůbec k mým oblíbencům, ale tady zaválel.
80% rt12
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina