Sledovat film
Sabrina
online

Film Sabrina
  Trailer k filmu Sabrina Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Moderní pohádka o Popelce a lásce, která přišla ve správný okamžik.
Sabrina je dcerou šoféra miliardářské rodiny, která se vášnivě zamilovala do jejich syna Davida. Ten však o chudobné děvče ani pohledem nezavadí. A tak zklamaná Sabrina odchádzí do Paříže, kde se ze škaredého káčátka promění v půvabnou, sebavědomou mladou dámu. Po triumfálním návratu domů se jí podaří očarovat nejen Davida, ale i jeho bratra Linusa. Vznikne tak nečakaný milostný trojuhelník a tentokrát si může vybírat Sabrina...

Režie: Sydney Pollack
Hrají a postavy: Harrison Ford (Linus Larrabee), Julia Ormondová (Sabrina Fairchildová), Greg Kinnear (David Larrabee), Nancy Marchandová (Maude Larrabeeová), John Wood (Fairchild), Richard Crenna (Patrick Tyson)
Země: Německo, USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 4.10.2022 12:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська