Sledovat film
Rychlý jako vítr 4 - Příjezd Aris
online

Film Rychlý jako vítr 4 - Příjezd Aris
Přehrajte si film Rychlý jako vítr 4 - Příjezd Aris HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 413 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Babička Maria, Sam a instruktor jezdectví Kaan se snaží poskytnout všemožnou pomoc a podporu, aby Gut Kaltenbach, zápasící s finančními problémy, nezkrachoval. Cílevědomá Isabell patří rovněž mezi podporovatele, ale potají si hřeje vlastní polívčičku. Impulzivní Ari přijíždí do Kaltenbachu na jezdecký kurz, na kterém se vytvoří mezi ní a koněm Windstormem, podle kterého je celý seriál pojmenovaný, zcela ojedinělý vztah. Zároveň se spřátelí i s Mikou. Mika a Ari se snaží zachránit farmu a také ubránit Windstorma, kterého ohrožuje všeho schopný trenér Thordur Thorvaldson.

Žánr: Rodinný
Hrají a postavy: Luna Paiano (Ari), Marion Alessandra Becker (Marianne), Meret Beckerová (Britta), Hanna Höppner (Mika), Amber Bongardová (Fanny Schleicher), Detlev Buck (Dr. Anders)
Scénář: Lea Schmidbauer
Země: Německo
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 55 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 18.3.2023 09:22
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська