Film Rosewood Lane

Sledovat film
Rosewood Lane
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Doktorka Sonny Blake, psychiatrička v rádiové talk-šou, se přestěhuje do rodného města po tom, co zemře její otec - alkoholik. Ve čtvrti, kde prožila dětství, odhalí, že místní roznašeč novin je děsivý a rafinovaný mladý sociopat, který se zaměřoval na jejího otce a teď jde i po ní. Když chlapec začne volat do její show a recituje děsivé dětské říkanky, nervydrásající hra na kočku a myš začíná. Sonny musí najít způsob jak ho porazit, aby sama zůstala naživu.

Žánr: Horor, Thriller
Režie: Victor Salva
Hrají a postavy: Rose McGowanová (synny Blake), Lauren Vélezová (Paula Crenshaw), Bill Fagerbakke (Hank Hawthorne), Ray Wise (Det. Briggs), Lesley-Anne Downová (Dr. Cloey Talbot), Ashton Moio (Kid Hawthorne)
Scénář: Victor Salva
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 46 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko