Sledovat film
Řetězová zpráva
online

Film Řetězová zpráva
  Trailer k filmu Řetězová zpráva Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Umění zabíjet.
Řetězová zpráva vypráví příběh skupiny středoškoláků, kteří všichni obdrží stejný dopis s varováním, že pokud ho nepošlou dál, zemřou. Zpočátku většina z nich varování ignoruje, dokud dva z nich - Johnny a Dante, kteří dopis nepřeposlali, zemřou hroznou smrtí. Inteligentní Jessie Campbell začne mít podezření, že mezi jejich smrtí a řetězovým dopisem existuje spojitost, a záhy se rozpoutá souboj s časem, při kterém jsou studenti nuceni zjistit, jakým způsobem je vrah sleduje. Obracejí se s prosbou o pomoc na rodiče a policii, ale Jessiině teorii nikdo nevěří až do chvíle, než detektiv Jim Crenshaw zjistí, že je sám štvancem zcela nového hororového zabijáka. Dokáží jeho běsnění zastavit, nebo je jedinou možností přežití přeposlání zlověstného dopisu?

Žánr: Thriller, Horor
Režie: Deon Taylor
Hrají a postavy: Madison Bauer (Jane Campbellová), Mark S. Allen (Anchor na scéně), Phil Austin (Philip Campbell), Nikki Reedová (Jessie Campbellová), Michael Bailey Smith (řetězový muž), Michael J. Pagan (Michael Grant)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 41 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 5.9.2022 03:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko