Film Psi nenosí kalhoty

Sledovat film
Psi nenosí kalhoty
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Řekla jsem k noze!
Hlavní hrdina filmu Juha strádá steskem po své ženě, která nešťastnou náhodou utonula, shodou okolností za přítomnosti jejich malé dcery. Tragická událost ho ochromila, roky plynou a on není schopen navázat vztah s lidmi ve svém okolí. Vše se změní až ve chvíli, kdy potká dominu Monu. Temnou tajemnou ženu, kterou si konečně pustí do svého světa. Společně sdílí nebezpečnou závislost na přidušování, díky tomuto prožitku se znovu setká se svou zesnulou manželkou, ale také je oba přivede na divokou a šílenou cestu k citovému prozření.

Žánr: Drama
Režie: J.-P. Valkeapää
Hrají a postavy: Oona Airola (Satu), Iiris Anttila (Piercer), Antons Baronskis (muž handing out news papers), Armands Bergis (muž wearing heels), Amos Brotherus (Boy at School), Marat Efendijev (Pepperspray muž)
Scénář: Juhana Lumme, J.-P. Valkeapää
Země: Finsko, Litva
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko