Sledovat film Prohnilí proti prohnilým online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Prohnilí proti prohnilým
  Trailer k filmu Prohnilí proti prohnilým   Sledovat 1430 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi
Režie:
Claude Zidi
Hrají a postavy:
Philippe Noiret (René Boirond), Thierry Lhermitte (François Lesbuche), Guy Marchand (Guy Brisson), Jean-Pierre Castaldi (Jean-Pierre Portal), Grace De Capitaniová (Natacha), Line Renaudová (Simone)
Země:
Francie
Rok výroby:
1990
Popis:
Philippe Noiret a Thierry Lhermitte v pokračování francouzské komedie Prohnilí o svérázných praktikách pařížských policistů.

Šarmantně nenucený Philippe Noiret a Thierry Lhermitte představují pařížské policisty, kteří si zavedli na Montmartru úplatky a pohodlně z nich žijí. Udržují intimní vztahy s prostitutkami, dávají si dobré jídlo a příjemně si povídají. Leč jeden z nich zatouží po povýšení a náhle se snaží být pracovitým policistou. Rovnováha kumpánů i celé čtvrti se tak naruší...
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko