Film Prodloužený víkend

Sledovat film
Prodloužený víkend
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Romantický příběh, který stojí za to.
Henrymu Wheelerovi je třináct let a přestože by se o domácnost měla starat jeho osamělá, zoufalá matka Adele, musí to dělat spíš on sám. Když se na konci léta vracejí z nákupu školních pomůcek, rozhodnou se pomoci zraněnému, neodbytnému podivínovi, který potřebuje svézt. Jmenuje se Frank Chambers a po chvíli vyjde najevo, že je to právě on, kvůli komu je celé město na nohou. Frank je uprchlý trestanec a náhodou si vybral právě Adele a Henryho, u nichž se potřebuje na pár dní schovat. Frank je na první pohled drsňák a jde z něj strach. Pod tvrdou slupkou se však skrývá čistá duše, která by sama od sebe neublížila ani mouše. Během prodlouženého víkendu se trojici podaří navázat velmi úzký vztah, který všechny tři ovlivní na celý život.

Žánr: Drama
Režie: Jason Reitman
Hrají a postavy: Kate Winsletová (Adele), Josh Brolin (Frank), Gattlin Griffith (Henry Wheeler), Tobey Maguire (starší Henry Wheeler), Tom Lipinski (mladý Frank), Maika Monroe (Mandy)
Scénář: Joyce Maynard, Jason Reitman
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko