Sledovat film Prodloužený víkend online

Přehrajte si film Prodloužený víkend online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1443 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Prodloužený víkend
  Trailer k filmu Prodloužený víkend   Sledovat Prodloužený víkend online
Žánr:
Drama
Režie:
Jason Reitman
Hrají a postavy:
Kate Winsletová (Adele), Josh Brolin (Frank), Gattlin Griffith (Henry Wheeler), Tobey Maguire (starší Henry Wheeler), Tom Lipinski (mladý Frank), Maika Monroe (Mandy)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Romantický příběh, který stojí za to.

Henrymu Wheelerovi je třináct let a přestože by se o domácnost měla starat jeho osamělá, zoufalá matka Adele, musí to dělat spíš on sám. Když se na konci léta vracejí z nákupu školních pomůcek, rozhodnou se pomoci zraněnému, neodbytnému podivínovi, který potřebuje svézt. Jmenuje se Frank Chambers a po chvíli vyjde najevo, že je to právě on, kvůli komu je celé město na nohou. Frank je uprchlý trestanec a náhodou si vybral právě Adele a Henryho, u nichž se potřebuje na pár dní schovat. Frank je na první pohled drsňák a jde z něj strach. Pod tvrdou slupkou se však skrývá čistá duše, která by sama od sebe neublížila ani mouše. Během prodlouženého víkendu se trojici podaří navázat velmi úzký vztah, který všechny tři ovlivní na celý život.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski