Sledovat film Příliš hlučná samota online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Příliš hlučná samota
  Trailer k filmu Příliš hlučná samota   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Věra Caisová
Hrají a postavy:
Philippe Noiret (Haňťa), Jean-Claude Dreyfus (Šéf), Vlastimil Brodský (strýc Albert), Jiří Menzel (profesor), Květa Fialová (stará Mančinka), Dana Morávková (mladá Mančinka)
Scénář:
Věra Caisová
Země:
Česká republika, Francie, Německo
Rok výroby:
1994
Popis:
Starý papír, starý lis a Philippe Noiret v hlavní roli tragikomedie natočené na motivy slavného románu Bohumila Hrabala.

Jedna z nejlepších Hrabalovských postav - svérázný balič papíru Haňťa - prošla spolu se svým autorem dlouhým vývojem. V laskavém přítmí své lisovny spřádá alkoholem podnícené myšlenky a tiše vytváří v lisu své umělecké dílo - balíky sešrotovaného papíru, kde jsou vedle sebe vzácné knihy i krvavé papíry z jatek.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko