Sledovat film Prázdniny se Silvestrem online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Prázdniny se Silvestrem
  Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Rodinný
Režie:
Bernd Neuburger
Hrají a postavy:
Franz Josef Csencsits, Heinrich Sauer (Silvester), Claudia Thürková (Katharina), Johanna Schirlbauerová (Veronika), Bibiane Zellerová (Miss Wondrak), Franz Suhrada (Postman)
Scénář:
Nadja Seelich
Země:
Rakousko
Rok výroby:
1990
Popis:
Na prázdniny z velkoměsta přijede ke svému dědovi malá Kateřina. Její počáteční obavy z toho, že léto bude ve znamení nudy, se naštěstí brzy rozplynou. Děda totiž se svým starým přítelem vymyslí napínavý a dobrodružný plán. Všichni a ještě spolu s Kateřininou sestřenicí se vydají hledat dávno ukrytý poklad.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko